Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla a bodování

8 DISCIPLÍN 

 

1V1

Klasický haxballový zápas na normal hřišti 2x2 minuty, hraje každý s každým

Bodování - Za výhru 100 bodů, za remízu 50 bodů, za prohru 0  + za každý gól si každý hráč přičte 20 bodů 

 

6 man

Proti sobě hraje vždy 6 hráčů (pokud je v turnaji více jak 6 hráčů tak se losuje kdo s kým bude ve hře), každý má tři životy ( na startu je u každého avatar 3- jako počet životů, který si hráči po inkasování branky sníží o jeden život). Po ztrátě posledního života, člověk vypadává. Pokud míč skončí v bráně hráče, který už vypadl, odečítá si život, ten jenž byl poslední, který se balonu VIDITELNĚ dotkl)

Bodování- Vítěz celého turnaje bere 1000 bodů - další body záleží na celkovém počtu zúčastněných hráčů

 

Tenis-  Hraje se každý s každým do 7 vítězných bodů. Hráč si může nahrát míč, ale nesmí to přehánět (doporučuju 1-2). Nejlépe pokud bude hrát míč vždy z první

Bodování - Za každou výhru je 100 bodů, za prohru 0  

 

Formule - Závod je vždy na 3 kola. Jede se vyřazovacím způsobem dle počtu přihlášených. Kdo s kým bude závodit se bude losovat před závody. Zákaz je úmyslné blokování. Trest může být odečet poloviny získaných bodů ze závodů. O tomto rozhoduje organizátor soutěže.

Bodování -  Vítěz celého turnaje bere 1000 bodů - další body záleží na celkovém počtu zúčastněných hráčů

 

Biatlon individual 1 položka - 3 terče - Na úvod Vás čeká "překážková dráha" , kterou absolvujete po ní je připravená střelnice, kde při tomto individuálu všichni střílíte na střelnici číslo 1.  Kolik terčů netrefíte, tolikrát objedte trestné kolo za střelnicí. Po výjezdu z trestného kola je níže nájezd na cílovou rovinku a až dotknutí konce trasy znamená cíl. POZOR dokud nebude 100% jasné kolik máte trestných kol, neodjíždějte ze střelnice -pokud to někdo poruší bude časově penalizován . Závodník tak bude penalizován 60 vteřinami za to, pokud neodjede správný počet trestných kol.  

 

Bodování- Nejrychlejší čas získá 1000 bodů a pak co vteřina ztráty tak odečet 5 bodů od 1000.

 

Skoky na lyžích - Závod na dva skoky, které se sčítají. Vyhraje ten jehož součet je největší.  POZOR nesmí se hráč viditelně zastavit před odehráním míčku a mířit. Pokud se zastaví bude mu odečteno 25 metrů za jeden skok 

Bodování - Největší součet metrů získá 1000 bodů. Pak co metr ztráta to odečet 4 body. 

 

Střelba - Objevíte se na střelnici, kde máte tři stavy po pěti terčích. Máte tam 5 ran na každém stavu. PEČLIVĚ miřte. Čím více terčů trefíte tím více máte bodů. 

Bodování - Za 15 trefených terčů máte 1000 bodů. Za každý terč který netrefíte je odečet 50 bodů.        

 

Biatlon mass start - Jedná se o stejnou mapu jako biatlon individuál, jen s tím rozdílem, že startují 4 závodnici současně.  Číslo střelnice dostanou dle průběžného pořadí před tímto závodem. Stejné to je i se startovní listinou.  Závodník na své střelnici odstřílí a podle počtu netrefených absolvuje trestná kola a pak míří do cíle. POZOR dokud nebude 100% jasné kolik máte trestných kol, neodjíždějte ze střelnice -pokud to někdo poruší bude bodově penalizován . Závodník také bude penalizován odečtem 75%  získaných bodů, pokud neodjede správný počet trestných kol.